Kurumsal

40 yılı aşkın süredir hammadde, yapı ürünleri, madencilik ve özellikle son 20 yıldır  hazır beton sektöründeki birikimiyle, restoratör mimar, mühendis ve beton üretimindeki  deneyimli ekibiyle hammadde temini ve malzeme kalitesini en iyi şekilde kullanarak üretim yapar. KAROSİMAN DESENLİ YER KAROLARI olarak 160 yıllık Karosiman karo sanatını, klasik motiflerini, renk uyumlarını ve üretim tekniğini araştırıp geliştirdik; Ege ve Akdeniz kökenli bir sanat olduğunu ve bu yörelerden doğduğunu düşünerek Karosiman desenli yer  karolarını tekrar gün ışığına çıkarıp üretmeye başladık.
 
Karolar, standart 20X20 cm standart ebatında üretiliyor. Bu karolar eski eser restorasyonlarda, mağaza, otel ofis ve alışveriş merkezlerinde ve evlerin banyo,  mutfak, antre, yatak odası ve oturma odalarının yerlerinde kısaca yaşama dair her yerde kullanıcıya sıcak,  doğal ve yaşanılası ortamlar yaratıyor.

Tek renk, 2, 3, 4 veya 5 renk  seçeneğini bir arada bulmak mümkün. 20x20cm ebatındaki karolarla uyumlu bordürleri ve 10x20 cm ebatında süpürgelikleri de mevcut. 20(+/-1) mm kalınlığında üretiliyor, üst desenli kısmı  5-7 mm kalınlığında olduğu için senelerce aynı görüntüyü kaybetmiyor, gerekli görüldüğü zaman ince bir sulu silim ile ilk günkü temizliğini tekrar kazanıyor.

Mekan tasarımcıları, mimarlar ve kullanıcılar kendi zevklerine ve estetik görüşlerine uygun olarak farklı renk ve döşeme alternatif seçeneklerini bulabiliyorlar. Doğal olarak, bu estetik görünüşün, sağlamlık ve dayanıklılık ile birleşerek bütünlük oluşturması öncelikli tercih sebebi oluyor. Yaklaşık 350 farklı model ile çalışılıyor ancak mekan ve isteğe bağlı olarak farklı desen, renk ve ebatlarda da üretilebiliyor.