Zaman Zemin Zanaat ...Karosiman Desenli Yer Karoları

Karosiman Desenli Yer Karoları, 20X20 cm standart ebatında üretiliyor. Bu karolar eski eser restorasyonlarda,mağaza,otel ofis ve alışveriş merkezlerinde ve evlerin banyo,  mutfak,antre, yatak odası ve oturma odalarının zeminlerinde. Kısaca yaşama dair her yerde kullanıcıya sıcak,  doğal ve yaşanılası ortamlar yaratıyor.Karolar, kullanıldıkları alanlarda estetik görünüm, desen yaratma imkanı, yüzey kaplaması olarak görsel  bütünlük, ahşap ve doğal taşlarla kombine olabilme ve doğal taşlarla kombine olabilme özelliği gibi kolaylıklar sağlıyor.
Tek renk, 2, 3, 4 veya 5 renk  seçeneğini bir arada bulmak mümkün. 20x20cm ebatındaki karolarla uyumlu bordürleri ve 10x20 cm ebatında süpürgelikleri de mevcut. 20(+/-1) mm kalınlığında üretiliyor, üst desenli kısmı 5  – 7 mm kalınlığında olduğu için senelerce aynı görüntüyü kaybetmiyor, gerekli görüldüğü zaman ince bir sulu silim ile ilk günkü temizliğini tekrar kazanıyor.

Mekan tasarımcıları, mimarlar ve kullanıcılar kendi zevklerine ve estetik görüşlerine uygun olarak farklı renk ve döşeme alternatif seçeneklerini   bulabiliyorlar. Doğal olarak, bu estetik görünüşün, sağlamlık ve dayanıklılık ile birleşerek bütünlük oluşturması öncelikli tercih sebebi oluyor. Yaklaşık 150 farklı model ile çalışılıyor ancak mekan ve isteğe bağlı olarak farklı desen, renk ve ebatlarda da üretilebiliyor.