HAKKIMIZDA

Desenli yer karoları, 1900’lü yılların başına kadar özellikle bahçeli evlerde, şık ve doğal görünümü, verdiği serinlik efektinden dolayı yoğun olarak kullanılan en şık ve en moda dekoratif zemin döşeme malzemesiydi. İlk olarak 1850 yılında Güney Fransa’da üretilmeye başlandığı bilinen desenli yer karoları, hızla tüm dünya ülkelerine yayılarak, özellikle Akdeniz havzasındaki ülkelerde olmazsa olmazı haline gelmiştir.
 
Tamamen doğal malzemelerin karıştırılıp, zengin desenlerle bezenip, tek tek el işçiliği ile dökülmesinden mucizevi sonuçlar doğmuştur. Bahçeler, teraslar, evler estetik olarak mükemmel olan bu yeni malzeme ile renklenmeye başlamıştır.
Karosiman,son yıllarda oldukça rağbet gören ve yükselen trend haline gelen ,mekanlarda yenilikçi bir yaklaşım sunan karosiman desenli yer karoları farklı renk ,model ve yüzey alternatifiyle tasarımcıların beğenisine sunuyor.
 
Karosiman desenli yer karoları,modern mekanlarda çeşitli desen ve yüzey seçenekleriyle eski bir sanatı yaşatmaya çalışıyor.
Bu nedenle özel ve değişik olmayı hedefleyen,çevresinde doğanın sıcaklığını hissettirmek isteyen, zevklere seslenen bir ürün olma özelliğini gösteriyor.
 
Karolar 20*20,25*25,30*30,40*40 ebatlarında üretiliyor.Bu karolar evlerin banyo,antre,yatak odası,restorasyon mağaza,otel,ofis ve alışveriş merkezlerinde yer kaplamasında ideal bir ürün olarak rahatlıkla kullanılabiliyor.
Karolar,kullanıldıkları alanlara estetik görünüm,desen yaratma imkanı,yüzey kaplaması olarak görsel bütünlük,ahşap ve doğal taşlarla kombine olabilme özelliği gibi kolaylıklar sağlar.